Často kladené otázky

 

Zde je přehled nejčastějších otázek z oblasti  tantrických masáží. Pokud zde nenajdete odpověď  na Vaši otázku, kontaktujte mě.

 

Je možné parkovat v blízkosti studia?

Ano. Před domem jsou volná parkovací místa ve zpoplatněné zóně.

Jak mohu za masáž u Vás zaplatit?

Za tantrickou masáž se u nás platí v hotovosti, před samotným provedením masáže jako stvrzení společné dohody mezi klientem a masérem.

Máte také možnost poslat částku před dohodnutým termínem masáže na náš bankovní účet tak, aby byla připsána na účet nejdéle jeden den před termínem masáže. V takovém případě Vám poskytneme slevu 10 % z ceny vybrané masáže. Tato částka je nevratná.

Pokud chcete vystavit dárkovou poukázku na zvolenou masáž, je možno si ji vyzvednout osobně nebo Vám ji zaslat e-mailem případně poštou. Hotovost za poukázku je nevratná. Dárková poukázka je přenosná.

Jak dlouho dopředu se musím objednat?

Preferuji telefonický kontakt. Nejsnáze a nejrychleji se tak domluvíme na termínu a možnostech masáže.

Nejvhodnější objednávka je cca týden dopředu, zvláště pokud požadujete volný termín na konkrétní hodinu a chcete jiný druh masáže než je „Ochutnávka“. 

Je možné si objednat masérku domu nebo do hotelu? 

 Pro tantrické masáže je potřeba vytvořit atmosféru a bezpečné rituální prostředí. Tato setkání jsou možná pouze ve studiu.

Zkouším se dovolat na Vaše telefoní číslo, ale nikdo to nezvedá.

V případě že se opakovaně nemůžete dovolat, zanechte mi prosím krátkou SMS  na tel. číslo: 777 265 808. Jakmile to bude možné, ozvu se Vám zpět.   

Objednávky nepřijímáme od klientů, kteří volají z pevné linky nebo skrytého telefonního čísla. Z důvodu možných neočekávaných problémů a nutnosti změny termínu potřebujeme mít na klienty vždy přímý telefonický kontakt.
   
Potřebuji si s sebou na masáž něco přinést? 

Vše, co potřebujete na masáž, například lungí (zavinovací velký šátek), ručníky, vonné oleje a ostatní je pro Vás připraveno ve studiu.   

Jedinou věc, kterou si potřebujete přinést, je otevřená mysl bez očekávání a záměr pro Vaši masáž. Podle toho, v jakém jste fyzickém nebo psychickém rozpoložení, se masáž bude odvíjet.

Součástí studia bohužel není koupelna, proto přijďte osprchovaní z domova.

 
Trochu se stydím za své tělo, za vzniklou situaci. Musím být při masáži nahá/ý?

Nahota a vědomé prožívání naší sexuality je naší největší přirozeností, díky které jsme v pravdivosti k sobě a tím pádem i k druhým. 

Samozřejmě jsme byli během svého života mnohým ovlivněni a tím jsme si vytvořili study a strachy, které nám paradoxně brání ve svobodě a spontánnosti.

Tantra pracuje s láskyplností, pravdivostí a přirozeností a být nahý v celé své šíři a kráse je nejpřirozenější forma sebepřijetí. Tantrická masáž s těmito bloky postupně a vědomě pracuje a rozpouští je. Postavit se strachům čelem, to je někdy velké dobrodružství s následnou odměnou.  

Intimní masáž může i nemusí být součástí tantrické masáže. Vše probíhá podle odpovědí vašeho těla s plnou pozorností maséra a na vašem záměru. Lze najít variantu masáže, aby pro Vás nebyla ohrožující, ale vyživující. Zde bych doporučovala nejdříve vyzkoušet „Ochutnávku tantrické masáže“. Opravdová intimita není o doteku na pohlaví.
   
Při klasické tantrické masáži se začíná s lungím uvázaným kolem těla klienta. Poté je klient postupně odhalován a zakrýván podle potřeby masáže.

 

Je masér/ka při masáži nahý/á?

Ohledně tohoto není jednotné pravidlo. Rozhodnutí je jedině a naprosto na masérce/ovi. Nicméně cílem masáže není Vás lacině vzrušit nebo Vám poskytnout nahotu jako druh zábavy.   

Hloubka prožitku z tantrické masáže závisí od Vašeho uvolnění a uvnitřnění se, od vědomého vnímání a zcitlivování Vašeho těla a od pocitů, které přitom zažíváte. Masér/ka je pouze Vaším průvodcem na Vaší cestě za objevováním sebe sama. Tudíž síla Vašeho prožitku se v žádém  případě nezakládá na nahotě maséra/ky.
Při masáži z úcty k Vám a Vaší nahotě si sundávám své lungí k pasu, kde jej nechávám po celou dobu masáže.
 

Mohu se dotýkat masérky? Mohu požádat o "něco víc"?

Pokud toto není záměrem pro tantrické léčení studů a strachů, nejsou doteky od klienta vhodné. Odvádí přijímajícího od jeho vlastního prožívání sebe sama do vnějšího světa směrem k masérovi a maséra od jeho naladění na klienta. Klient je při masáži v roli přijímajícího a masér v roli dávajícího.

Většina z nás je orientována do mysli, k druhým lidem, do vnějšího světa. Tantra masáž je návratem k uvolnění se a vnímání svého těla, ke vnímámí sebe sama. Dovolit si přijímat, aniž bychom museli něco dávat nebo vracet. 
Naučíme-li se vědomě a plně prociťovat a přijímat, teprve pak jsme schopni vědomě a plně prožívat a dávat.
 
Lehké vědomé doteky jako např. držení za ruku či koleno, aniž by šlo o chtivé ohmatávání (z pozice archetypu muže – lovce), je dovoleno. Klient tím může vyjádřit svou vděčnost nebo potřebu uzemnit se - být tady a teď.
 
Na základě vlastních zkušeností preferuji aktivní zapojení klienta do rituálního setkávání, během kterého můžete být vyzváni, abyste se zapojili do připravených cvičení. Zde může docházet k určitému tělesnému kontaktu, vždy limitovanému hranicemi maséra. Mějte prosím na paměti, že součástí masáže nejsou žádné sexuální služby ani nevhodné osahávání. Návrhy na takové služby mohou vést k předčasnému ukončení masáže. Pokud hledáte takovéto služby, doporučuji vyhledat jiné podniky, kde Vám rádi vyhoví.
   
Je běžné mít při masáži orgasmus? Je cílem masáže dosažení orgasmu?
  
Cílem masáže není klienta přivést k orgasmu, ale aby klient dokázal co nejdéle „jet“ na vlnách vlastního potěšení, aby touto energií vědomě naplnil a vyživil celé své tělo, uvědomil a prožil si sílu své sexuální energie, její krásu, křehkost, svůj vlastní potenciál a tento stav si co nejdéle užíval, objevoval, hrál si… Tímto pak může obohatit vlastní život i vztah s partnerkou. Vaše tělo může reagovat na vlny této energie orgasmem. Nicméně orgasmus není přímým záměrem této masáže.
  
Muži jsou společností tlačeni k výkonu, tudíž i k orgasmu, a že právě toto je to jediné správné a nejlepší co muž může prožít…Tantrický přístup je v tomto ohledu trochu jiný. Tantra nemá žádná očekávání, nesoudí, nehodnotí, nechává vše plynout…děje se přesně to, co se dít má.  Naopak nabízí i další možnosti prožívání hloubky sebe sama… Poslouchat sebe a své tělo a následovat to, co se v něm právě odehrává a s důvěrou nechat energii těla plynout - následovat ji. To platí i pro sexuální energii. Naopak na tantrické masáži muži nemusí vůbec nic… Skrze poloerektovaného  či neerektovaného vadžru má muž možnost daleko více prociťovat a prožívat sám sebe než skrze erektovaného. Pokud k orgasmu přesto spontánně dojde, není to dobře ani špatně, prostě to tak je a je to v pořádku…
   
Tantra masáž nabízí možnost přechodu od „dělání“ potěšení do „nedělání“ = plynutí a prožívání se na hlubších úrovních sebe sama.
    
Po masáži jsem zmatený, neumím svůj prožitek nikam zařadit.
 
Jsou to naše obranné mechanismy, které jsme se v dětství naučili, abychom přežili. Jsou ale prožitky a chvíle, které hlava hned analyzovat neumí a také to není nutné.

V tomto případě si prostě jen dovolte věřit, že je vše v pořádku, dovolte si jen tak „být“, pozorujte co se ve Vás děje, nehodnoťte, nesuďte, nechte volně procházet emoce… Naše hlava a mysl se snaží vše ihned vysvětlit a zařadit do škatulek, mít vše pod kontrolou. Nechte hlavu odpočívat. Užívejte si nového pocitu spojení s tělem a duší… Vše v pravý čas zapadne tam, kam má. Dejte si důvěru, že vše se děje přesně tak, jak má. Tyto stavy nás totiž posouvají v našem životě dál.