Poděkování

( Antonín, 15.12.2015 )

Chtěl bych touto cestou poděkovat za tantrickou masáž a za neuvěřitelný zážitek, který jsem prožil během tantrické masáže u paní Eriky. Byla to touha poznat něco nového. Přesvědčil jsem se, že tantrické masáže jsou úžasné poznání těla, mysli, citů. Objevil jsem v sobě něco velmi zvláštního, co jsem nevěděl, že je možné vnímat. Byl to pro mně dosud nepoznaný nádherný výlet do neznáma. Úplně jsem zapomněl, kde jsem a s kým tam jsem. Masáž byla příjemná, úžasná, nádherná. Děkuji a doporučuji všem. Budete příjemně překvapeni.

 

 

Miluji úvodní rituál  

( Zdeněk 22.06.2015 )        

Milá paní Eriko, moc Vám děkuji za opětovné provedení Tantrickou masáží. Neznám kvalitnější a hodnotnější masáž než od Vás.  Bylo to opravdu jiné než poprvé. Lépe jsem si srovnal páteř, lépe prodýchával, víc se uvolnil. Překvapila mě energie v mém těle. Kolovala v rukách, nohách, ramenou, mé tělo si se mnou takhle hrálo......

Propadal jsem se na kraťoučké chvilky do dětství. Tyto chvilky štěstí se několikrát opakovaly...

Stále je o čem přemýšlet a mám v hlavě vcelku zmatek, nu nechám vše plynout, možná někde i svítá… Neb má nemoc - roztroušená sklerosa je dost záležitost psychiky, myslím... Vždyť doteky živlů země, ohně, větru a vody jsem tak dobře prociťoval. Zdá se, že se blížím k nějaké křižovatce a vyjet ze svých kolejí se mi ale nechce...

Tak se těším na další lekci, co asi připlyne nového …

 

Tantra masáž

(Milan, 75 let, 15.5.2015)

Úžasná tantrická masáž ve mně probudila dosud nepoznané pocity jak v duchu tak i v těle. Paní Erice se povedlo mě odblokovat a zbavit zbytečného ostychu a studu. Průběh masáže mi dal zcela zapomenout co se děje kolem mě v čase i prostoru a já jsem prožíval smyslnou, povznášející radost z doteků po celém těle.

Díky paní Eriko!!!

Senioři a seniorky, i ve vašem těle je ukrytá radost a já ji probudil.

 

Shiatsu

(Veronika 27.3.2015)

Kvůli bolestem hlavy z nahromaděného napětí, jsem si chtěla dopřát masáž. Očekávala jsem nějaké "obyčejné promnutí svalů", které mi pomůže odplavit, alespoň část napětí šíje. Dostala jsem ale mnohem víc. Nejen uvolnění šíje a ramen, ale i bolestivých míst, o kterých jsem ani netušila, že mám po těle. Také rozproudění energie, které mi vydrželo i do následujících dní. Především ale neskutečně příjemný zážitek, který jsem si užila každou buňkou svého těla. Už bych to ani nenazvala masáží, jako spíš "léčbou". Jen si nejsem jistá čeho přesně-jen těla? Nebo i duše? Nebo obojího?;) Děkuji.

 

Masáž od Eriky

(Anděla Z., 19. 12. 2014 )

Vřele doporučuji jakoukoliv masáž od Eriky. Já bydlím na Vysočině, ale když mám cestu do Českých Budějovic, tak ji pokaždé ráda navštívím.... Erika je jedna z těch msérů, kteří opravdu při masážích pracují s energiemi....

 

Tantra masáž

(Roman, 14. 12. 2014 )

Moc Vám chci poděkovat za nekonečně krásný zážitek. Čas se zastavil a vše mi připadalo tak spontánní a samozřejmé, že se to slilo do jednoho nádherného snu a já pořád přicházím na další a další okamžiky, které se odehrály za mými víčky. 
Ještě jednou moc děkuji, že jste mi umožnila poznat kousek sebe sama. Těším se na nějaké "příště", kdy nebudu svázaný strachem z neznáma a budu jen se svými pocity…

 

Relaxační královská masáž

(Mirka, 6. 2. 2014 )

Paní Eriko,moc Vám děkuji za včerejší zážitek na masáži, ze které jsem odcházela úžasně uvolněná a v hlavě mi zněla vaše slova o lásce, vcítění a procítění, moc Vám za vše děkuji a určitě Vás opět navštívím.
Mirka S.

 

Láďa + Petra

(Luba, 25. 2. 2013 )

Dobrý den pane Láďo,
prosím můžete mi sdělit jak se lišila první a druhá masáž? Píšete, že ta druhá probíhala trochu jinak.
Předem dík za Vaší odpověď.

 

Re: Láďa + Petra

(Láďa, 6. 5. 2013 )

Dobrý den,
masáž probíhala stejně krásně jako ta první, ale myslím , že to bylo v hlavě. Ke druhé návštěvě jsem jel se svou ženou a úplně srovnán s tím že jsme spolu a tudíž bez výčitek. Byl jsem naprosto klidný , bez strachu z neznámého, neměl jsem obavy z reakce p. Eriky z mé postavy a moc se těšil jak na skvělé prostředí, úžasnou masáž, tak na milý a příjemný přístup p. Eriky, která je dle mého názoru naprostou profesionálkou a srdečným člověkem. Tu druhou návštěvu jsem si prostě plně užíval a na nic jiného nemyslel.

 

Re: Re: Láďa + Petra

(Jana, 20. 5. 2013 )

Dobrý den pane Láďo,
zcela náhodně jsem se dostala k vašemu blahořečení erotických masáží. Hledala jsem totiž nějakou masérku či maséra na "normální masáž" a narazila jsem na vaše reference ohledně tantrické masáže u paní Molzerové. Refernce o dané paní mě jednak odradily od využití jejích masérských služeb, ale hlavně nemohu nereagovat na vaše pojetí využití tantrických masáží.
Píšete, že máte svou manželku velmi rád. Tak by bylo asi logické, že v dnešní uspěchané době, pokud máte opravdu někoho rád a záleží vám na něm, se snažíte svůj volný čas trávit s tímto člověkem, překvapit ho nějakým dárkem, někam ho pozvat atd. Místo těchto aktivit navštěvujete erotické masáže, svůj volný čas tedy trávíte s masérkou a nemalé peníze, za něž byste své manželce mohl dopřát nějaký pěkný dártek či zážitek, což jistě by si vaše manželka zasloužila, platíte za svou erotickou masáž.
Toto není způsob, kterým byste prokazoval lásku, náklonnost a úctu vůči své manželce. U tantricky zaměřených párů toto samozřejmě funguje, ale u lidí, které uznávají běžné morální hodnoty, toto fungovat nemůže.
Znám i příběh páru, kdy pán navštěvoval tantrické masáže, aniž by partnerka o tom věděla a nakonec to skončilo jejich rozchodem, protože mezi masérkou a oním pánem probíhaly tyto masáže oboustraně. Jaký je potom rozdíl mezi veřejným domem a tanrickou masáží? A pojmy jako veřejný dům a prostituce, nepatří mezi uznávané morální hodnoty člověka. 
V naší monogamní společnosti je naopak běžnou záležitostí, že lidem žijícím v normálním partnerském svazku a zároveň přitom využívajícím různé erotické služby, se tento partnerský vztah dříve či později rozpadne. 
U jedinců bez partnerského vztahu je erotická masáž určitě dobrým způsobem pohlavního uspokojení ...
Samozřejmě, to co děláte, je jen vaše věc a nikomu do toho nic není, ale nenabádejte k něčemu, co naopak může běžné partnerské vztahy zničit. 
A ještě jedna poznámka pro vás. Žádná provozovatelka erotických služeb nebude mít s vaší postavou jakýkoliv problém, neboť je to její živnost a dostává za to od vás velmi dobře zaplaceno. Snad sám dobře víte, že za peníze dostanete, kromě zdraví a pravého citu, uplně vše.

 

Re: Re: Re: Láďa + Petra

(Láďa a Petra, 31. 5. 2013 )

Dobrý den,
musím reagovat na arogantní a napadající dopis Jany, která jistě "zcela náhodně" reagovala na příspěvky mne a mé ženy. Za prvé pokud Vám vadí tantra-proč na stránky s tímto tématem chodíte, za druhé Tantrická a erotická masáž (kterou jsem nikdy neabsolvoval) jsou naprosto rozdílné a můžete si to na internetu snadno zjistit, za třetí jak si můžete dovolit nás soudit-pokud nás ani neznáte. Za čtvrté jak víte kolik času a jaké dárky dávám a věnuji své ženě a pokud by jste věnovala trochu více času a zamyšlení nad tím co píšete, zjistila by jste, že jsem masáž dostal dárkem já od své ženy. mám dlouholeté problémy s páteří a i tady (světe div se) pomohla tantra i mě. Nakonec snad jen to, komu vadí , že se na této masáži člověk cítí uvolněně a není brán jako kus masa ( jé zas je tu ten tlusťoch a já budu muset něco dělat) jako u klasických masáží u zdravotníků (a ty se taky kupodivu platí) a vadí mu , že s ním masér promluví, je podle mě pokrytec. Určitě taky radši nakupujete u prodavačky, která je usměvavá a příjemná, než u naštvané s otráveným výrazem. Závěrem jen,že u tantrické masáže Vám nikdo nic nenakazuje a nenutí, můžete být klidně i oblečená a kam až necháte maséra zajít je jen Vaše věc, ale já nemíním a ani nechci nikoho přesvědčovat a hodnotit, tak prosím i Vás o respektování a pokud se Vám něco nelíbí, nebo nesouhlasíte s něčím, nebo někým, nemusíte-klikněte jinam a buďte šťastná a spokojená jinde a s jiným.

 

Poděkování

(Láďa+Petra, 27. 8. 2012 )

Dobrý den, tak jsem opět navštívil paní Eriku a znovu jsem byl moc mile překvapen, opět nadšen a unesen. Masáž probíhala trochu jinak, ale pocity a účinky byly opět naprosto paralizující a po dvou hodinách ve kterých mě nikdo nesoudil, nehodnotil a které trvali snad jen pár minut (tak rychle to na masáži utíká) se mi opět nechtělo vůbec odcházet. 
Ještě si dovolím odpovědět pisateli Tan (Reference z druhé strany
(Tan., 26. 6. 2012 13:04).I já řešil takový problém , doma jsem před manželkou stále nechával na PC otevřené stránky s Tantrickými masážemi a naznačoval, že je to zajímavé a co kdybychom to zkusili, ale má žena to vyřešila za mě, objednala mi masáž jako dárek a řekla mi ať ji k tomu nenutím, ale chce ať si ji vyzkouším. Moc se mi nechtělo,protože mám ženu opravdu moc rád,ale na masáž jsem v jejím doprovodu odešel. Po dvou hodinách strávených na masáži a mojí partnerkou na procházce městem, jsme se sešli a mě se vůbec o masáži nechtělo mluvit (jen jsme o ní prohodily pár slov), nechtěl jsem jí ublížit a bál se její reakce. Trvalo dva dny než jsem si to sám se sebou urovnal a to co nastalo se nadá ani popsat. Celou noc jsme s manželkou o mých pocitech a zážitcích z masáže povídali a já jí zasvětil i do těch nejpodrobnějších detajlů masáže, ona se mi přiznala, že se bála co se děje , poznala, že jsem se změnil (k dobrému) byl jsem uvolněnější, přístupnější, klidnější , ale nechápala proč o ton nechci mluvit. Poté jsem po 20-ti letém manželství se dvěmi dětmi prožil opět vztah jako při prvním zamilování, líbánkách...., prostě krása. Po 14-ti dnech jsem své paní zkusil doma nějaké věci z tantry sám provést (hlavně ten čas, vůně ,intimní osvětlení, teplo, atd.) a byla nadšená. Nastal čas a já od své partnerky dostal opět jako dárek poukaz k pani Erice a tady jsem už zaúřadoval já a doobjednal masáž i pro mou paní. Dnes už máme bohužel po a oba si to moc a moc užíváme a doufáme, že opět přijde nějaký ten dáreček. Dokonce jsem se shodli,že by mohla tantra naopak některým problémovým manželstvím místo pochybných poraden pomoct. Paní Eriko moc Vám děkujem, za otevření očí a jiných zákoutí našich životů a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

 

Re: Poděkování

(Erika, 7. 9. 2012 )

Děkuji za Vaše otevřené a upřimné řádky, kterých si velice vážím.
Prožitá zkušenost je opravdu nepřenosná a mluví za vše....
A je na každém z nás, jak se k jakýmkoli životním situacím postavíme....zda z pozice ega-strachu či z pozice srdce-důvěry a lásky.
Myslím, že jste pisateli příspěvku odpověděl prožitkem a ten je daleko pravdivější než jakákoli další slova, která by vymýšlela "hlava"...
Děkuji.

 

Reference z druhé strany

(Tan., 26. 6. 2012 )

Paní Molzerová, tantru popisujete jako něco osvobozujícího, povznášejícího, pomáhá při hledání pravdy v sobě samém. Pokud tantru praktikujete s klientem, který tuto skutečnost před svým partnerem skrývá, není potom přínos z takovýchto masáží kontraproduktivní ? V partnerských vztazí to následně nepřináší soulad a souznění, ale naopak nepříjemná nedorozumění a následná odcizení. Prosím o Váš názor. Předem děkuji

 

Re: Reference z druhé strany

(Erika, 9. 7. 2012 )

Dobrý den a děkuji za dotaz.
Ptáte se na můj názor a já cítím, že na tuto otázku nemohu odpovědět jednou větou. Myslím, že takto se neptáte jen vy... V nejbližší době najdete můj postoj - tak jak to cítím já - v sekci Články.

 

Opravdu se není čeho bát

(Honza, 31. 1. 2012 )

Chtěl bych paní Erice moc poděkovat za dnešní perfektní tatrickou masáž,
Byl jsem velmi spokojen.
Má nervozita a stud opadl již při rozhovoru před masáží .
Následnou masáž jsem se uvolnil a užíval si ji celým tělem.
Paní Erice ještě jednou děkuji a přeji mnoho klientů.

 

Poděkování

(Láďa, 27. 3. 2012 )

Něco tak nezapomenutelného, krásného a úžasného jsem velice dlouho nezažil. Po fantastické tantrické masáži od pani Eriky, mě nejen absolutně přešla bolest zad, ale nedá se slovy ani popsat co provedla z mojí myslí a duševnem. Vůbec nebyl na místě stud a to jsem obézní člověk, vůbec nevadilo , že jsem muž a masáž prováděla žena. Bylo to tak fascinující, že na nějakou erotiku, přesto že je paní Erika velice přitažlivá žena nebylo ani pomyšlení.Hlavně její lidský přístup plný úsměvů a pochopení, je hlavním důvodem toho, že si připadáte jako by jste se už dávno znali. Pani Erika ke mě přistupovala bez předsudků,ať již kvůli mé postavě, tak pohlavý. Dnes již vím, že můj ostych a váhání nebylo vůbec na místě a napříště si místo dárků k vánocům a narozeninám, určitě radši dopřeju další krásný zážitek za pomoci paní Eriky. Moc, moc Vám děkuji Eriko

 

Stud a strach stranou!

(Markéta, 16. 11. 2011 )

Touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat paní Erice za skvělou pondělní tantrickou masaž. Byla jsem více než mile překvapena tak hlubokým a silným prožitkem.
Po milém přivítání mi nastínila, jak bude vše probíhat a byl samozřejmě i prostor na mé dotazy. Líbilo se mi nastavení "pravidel" a i na své první masáži jsem si nechala namasírovat pohlavní orgány. Je to vskutku příjemné a strach není na místě ;o) Masáží se vzdává úcta Vašemu tělu i duši. Jak krásné je, a to bez výčitek, nechat se rozmazlovat, hýčkat a projevit to, co cítíte. Dvě hodinky utekly jako voda a mě se nechtělo, opravdu nechtělo vracet do reality a mrazivého počasí. Fascinoval mě i závěr masáže, kdy jsme společně s masérkou probraly naše pocity. Paní Erika si sama vyžádala zpětnou vazbu, protože je to pro ni důležité v práci s dalšími klienty.
No řekněte sami - kolikrát se Vás někdo zeptal, zda odvedl svou práci dobře, zda má něco zlepšit a ještě navíc zkoumal, jak jste se u toho cítila....
Tuto masáž vřele doporučuji všem bez rozdílu věku, pohlaví i profese. Supr je, že Vás tantra nesoudí ani neposuzuje. Takže jestli si někdo láme hlavu nad nějakým tím kilíčkem nebo špíčkem navíc, vykašlete se na to! 

Erice přeji hodně klientů a stále veselou tvář i mysl.

 

Jsem ŽENA a MATKA....

(Andílek, 26. 9. 2011 )

Zdravím všechny, kteří čtou tyto stránky.
Na vlastním těle jsem měla možnost zkusit, poznat co to je tantrická masáž.
Je to úchvatná masáž, která Vám milé dámy opravdu připomene kdo jste...
JSTE V PRVNÍ ŘADĚ ŽENY ! Velice doporučuji dámam v letech a ženám, které jsou ve vysokých manažerských poziciích. Milé ženy, které máte pocit, že jste jen kuchařky, pradlenky, uštvané matky, loajální manželky, 100% manažerky, dámy, které máte komplexy ze svého těla - běžte na tantrickou masáž !!! Nenechte se zvyklat zažitými názory že tantra je o sexu. Není, je to o procítění vlastního těla, procítění úcty k vlastnímu tělu a úcty a lásky sama k sobě... Děkuji Erice za velice citlivý a přitom profesionální přístup. Díky ní a masáži jsem si uvědomila, že chci být hýčkana žena, a už odmítám být chlapem v sukních...
Hodně krásných dní a úspěchu v roli ŽENY přeji vám, potencionálním klientkam a masérce Erice.

 

Poděkování

(Jana, 13. 8. 2011 )

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za velmi nezapomenutelný zážitek z pondělní japonské masáže...
Cítím jak se tělu i duši ulevilo,je to pro mne velmi důležitý...děkuji...

 

Díky

(Richard, 26. 1. 2010 )

Jsem víc než spokojen. S mými potížemi páteře a zádového svalstva mi Erika velice pomohla. Díky moc a všem jen doporučuji.

 

 

#tantraCeskeBudejovice

Kontaktujte nás